ثبت نام DDNS

کاربر گرامی لطفا ابتدا موارد زیر را مطالعه نمایید سپس پس از تایید موارد فوق ثبت نام را انجام دهید:
قوانین و مقررات

۱- سرویس ‌گیرنده موظف است، از نام و نام خانوادگی حقیقی (با حروف فارسی) و مشخصات دقیق در هنگام ثبت نام استفاده نماید .بدیهی است ایمیل و شماره تلفن همراه صحیح برای ارتباط با سایت و ارائه آگهی و اخبار سایت مورد نیاز است.

۲- سرویس ‌گیرنده مسئول تمامی اطلاعات مبادله شده در زیر دامنه های تخصیص ‌یافته بوده و سرویس‌دهنده هیچ‌گونه مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت.

۳- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌گردد اقدام به Spam ننماید، هیچ‌کدام از سایت‌ها و سرویس‌های خود و مشتریان را به‌وسیله‌ Spam ( نامه‌های ناخواسته ) تبلیغ ننماید و امکان Spam را برای شخص ثالث فراهم نیاورد

۴- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌گردد که از سرویس‌های مورد اجاره برای انتشار و تکثیر، فروش و پخش غیرقانونی نرم‌افزار، موسیقی، نوشته، فیلم، سریال، گزارش و هرگونه فایل متعلق به شخص یا شرکت ایرانی و خارجی، بدون اجازه آن‌ها استفاده ننماید و تمامی قوانین کپی‌رایت بین‌المللی اشاره شده در قوانین سازمان تجارت جهانی WTO را رعایت نماید. در صورت اعتراض شخص یا شرکت دارای حقوق و نداشتن مدارک کافی توسط سرویس‌ گیرنده، سرویس دهنده قادر خواهد بود بنا به درخواست فرد یا شرکت دارای حقوق، اقدام به قطع دسترسی سرویس نماید که با توجه به اهمیت مسئله می تواند منجر به پایان سرویس دهی بدون بازپرداخت مدت باقی مانده گردد.

۵- سرویس گیرنده در انتخاب سرویس می بایست متناسب با نیاز خود اقدام نماید .

۶- کلیه خدمات پشتیبانی تنها از طریق سیستم تیکتینگ موجود در سایت قابل ارائه می باشد. همچنین سرویس‌ گیرنده متعهد می‌شود برای هر ساعت هزینه پشتیبانی فنی که خارج از تعهدات سرویس ‌دهنده باشد، مانند اشکال‌یابی نرم‌افزاری، کمک در جهت نصب نرم‌افزار، حل مشکلات ویروسی و امنیتی، مبلغ صورت ‌حساب دریافتی را قبل از انجام خدمات پشتیبانی پرداخت نماید.

۷- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌شود در استفاده از سرویس‌های ارائه شده، قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید.بدیهی است کلیه مسئولیت‌های ناشی از استفاده‌های غیرمجاز برعهده سرویس‌گیرنده خواهد بود.

۸- بعد از عقد قرارداد و یا واریز هزینه، قرارداد قابلیت لغو ندارد مگر در مواردی که اختلالات جدی در ارائه سرویس پیش آمده باشد.

۹- میزان پایداری ( uptime ) تضمین شده شبکه و سخت افزار سرور های ارائه شده در ماه، ۹۹% می باشد هر چند پایداری عمومی شبکه و سخت افزار سرویس ها بسیار بیشتر و نزدیک به ۱۰۰% در ماه می باشد. همچنین در صورت ناپایداری در سخت افزار و شبکه سرویس ها، به مدت دو برابر زمان down time ، به دوره ماهیانه سرویس افزوده می گردد.

ثبت هرگونه دامنه غیر قانونی یا متضاد جمهوری اسلامی ایران ممنوع و با فرد خاطی برخورد قانونی خواهد شد لذا درصورت مشاهده محتوای غیر اخلاقی و همچنین غیر مجاز به موازی زیر ربط ارجاع داده خواهد شد .

طرح طلایی

اختصاصی

5 ستارهپهنای باند نامحدود

 نامحدود

دارد

ثبت دامنه اصلی

mYDOMAIN.COM

مدیریت دامنه

یکساله

90.000 تومان

سالانهPlan

فروش ویژه

طرح نقره ایی


4 ستاره

پهنای باند نامحدود

نامحدود

دارد

3 هاست

SUB.DD-NS.IR

مدیریت دامنه

یکساله

50.000 تومان

سالانه  Plan

طرح آبی


2ستارهپهنای باند نامحدود

نامحدود

ندارد

تک هاست

sub.dd-ns.ir

ندارد

یکساله

35.000 تومان

سالانهPlan

مشخصات

 Plan

پهنای باند

اتصالات آی پی

مدیریت  هاست

دامنه اصلی

مدیریت پنل

پشتیبانی

قیمت

جهت ثبت نام رایگان یک ماهه کلیک کنید